Bize Ulaşın

(+90) 224 334 14 07

E-Mail

info@progenelektrik.com

Mühendislik ve Tasarım Hizmetleri

Başarılı bir ürünün hayata geçirilmesi, öncelikle iyi bir tasarım ile başlar. Farklı mühendislik disiplinlerinin bir araya geldiği anlayışla çalışan ekibimiz, tasarım sürecinde biçim, estetik, fonksiyon, malzeme ve imalat teknolojilerini bir araya getirerek, uyumlu bir tasarım önerisi sunar. Ürün serüveni, tasarım ile başlayıp mühendislik süreçlerinde şekillenerek, sonunda üretime hazır hale getirilir. Bizim için başarının ölçüsü, iyi bir tasarım yaratmanın yanı sıra, tasarımın hayata geçirilmesi, kullanıcılarla buluşturulması ve değer alanı oluşturulmasıdır.

Ürün geliştirme sürecinde, kavramsal tasarımdan başlayarak, güçlü mühendislik adımlarıyla üretim aşamasına kadar ilerliyoruz. Mühendislik disiplinlerinin farklı alanlarından gelen ekibimizle, biçim, estetik, fonksiyon, malzeme ve imalat teknolojileri gibi faktörleri uyumlu bir şekilde tasarım önerilerine yansıtıyoruz. Ancak tasarımın hayata geçirilmesi için güçlü mühendislik çalışmaları da gereklidir.

Mühendislik verileriyle çalışarak üretim planlama aşamasına kadar ilerliyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek, fizibilite adımlarını destekliyor ve projeleri yatırıma hazırlıyoruz. Mühendislik hizmetleri arasında, tasarım mühendisliği, üretim mühendisliği, maliyet analizleri ve üretim planlama gibi başlıklar yer alıyor.

. Üretim aşamasında, mühendislik verileri kullanılarak üretim planlama ve üretim mühendisliği hizmetleri sağlıyoruz. Bu sayede, ürünlerimizi müşterilerimiz için en yüksek kalitede ve en düşük maliyetle üretmeyi hedefliyoruz.

Başarı çizgimiz, sadece iyi bir tasarım yaratmakla sınırlı kalmıyor. Tasarımlarımızı hayata geçirerek, müşterilerimize değer alanları oluşturarak ürünlerimizi kullanıcılarla buluşturuyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti ve ihtiyaçlarına uygun ürünler sunmak, bizim için en önemli önceliklerimizden biridir.

Çevreye Duyarlı
Rekabetçi Fiyatlar
7/24 Teknik Destek
Uzman Kadro
Eşsiz Mühendislik

Progen Elektrik